Новини » Політика Читать эту новость на русском

Олександр Колтунович: Влада має займатися не переслідуванням Медведчука і опозиції, а економікою і соціальною сферою

Олександр Колтунович
Олександр Колтунович

Експерт з питань економічної інтеграції, народний депутат України

 

Олександр Колтунович Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Виступ народного депутата України від ОПЗЖ Олександра Колтуновича з трибуни Верховної Ради

Я  хотів би поговорити про економічну та соціальну ситуації в країні. На сьогоднішній день ми маємо складні процеси, які пов’язані з тим, що у нас відбувається фактично за 2 роки падіння промислового виробництва, сільського господарства. У нас відбуваються складні інфляційні процеси. Натомість Національний банк чи Кабмін замість того, щоб долати інфляцію механізмами державного регулювання, застосовують інструменти монетарної політики, які не мають нічого спільного з подоланням інфляції, оскільки у нас не монетарна інфляція, і підняття облікової ставки жодним чином на це не впливає.

У нас зростають тарифи і нарахування за житлово-комунальні послуги. У нас суттєво погіршується рівень життя в країні.

Натомість, як реагує нинішня влада? Чому ми на сьогоднішній день абсолютно не сприймаємо той економічний і соціальний курс, який пропонується в країні? Тому що він суттєво погіршує рівень життя. Наприклад, нарахування за житлово-комунальні послуги. Якщо 2 роки назад у вересні місяці нарахування за комунальні послуги по країні були 4,5 млрд грн, майже 5, то у вересні цього року – 11. Тобто, більш, ніж у двічі зросли нарахування за житлово-комунальні послуги.

Чому ми на цьому акцентуємо увагу? Тому що, замість того, щоб змінювати економічний і соціальний курс, змінювати тарифну політику, бюджетну політику ОП і особисто президент, займаються політичними переслідуваннями лідерів опозиції. Фабрикуються кримінальні справи щодо Віктора Медведчука. Водяться незаконні, неконституційні санкції, санкції, які згідно чинного законодавства вводяться, виключно, проти громадян України, вводяться без рішення суду. Закриваються чотири незалежні інформаційні телеканали.

Всі ці кроки пов’язані виключно з одним, з тим, щоб замість того, щоб вирішувати нагальні соціально-економічні проблеми, і таким чином збільшувати свій політичний рейтинг, влада пресує лідерів опозиції. В тому числі переслідування здійснюється щодо інших народних депутатів – Тараса Козака, Іллі Киви, керівників регіональних відділень політичної партії ОПЗЖ.

Наша партія наполягає на тому, що нинішня влада має займатись не політичними переслідуваннями, а виключно тими нагальними економічними і соціальними питаннями, яких потребують сьогодні громадяни України. Врегульовувати питання як на макрорівні, як в монетарній політиці, так і загалом в тих соціально економічних питаннях, які максимально приземлені до пересічних громадян України. Наполягаю на тому, що не політичним переслідуванням лідерів опозиції, а виключно врегулювання питань, які стосуються всередині країни, в законний конституційний спосіб.

Олександр Колтунович

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках stopcenzura.org

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.