Прокурори і слідчі ризикують свободою заради маніакального бажання Зеленського посадити Медведчука, а тому саботуватимуть вказівки Банкової

Ярослав Бондаренко
Ярослав Бондаренко

Блогер

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України Віктор Медведчук 112ua.tv

Оригінал - на сайті Skeptic.

Чим ближче до кінця президентства Зеленського (другого терміну у нього не буде, це сто відсотків), тим все більше силовики і прокурори, яких Офіс президента використовує для "брудної" роботи, будуть бунтувати і саботувати вказівки Зеленського і Єрмака. Ця команда коміків у владі ламала силовиків, прокурорів і суддів через коліно, виставляла ідіотами, змушувала багаторазово порушувати закон заради хотілок Зе-президента – зокрема, переслідування Віктора Медведчука – але бажання рядових виконавців ризикувати своєю свободою і кар'єрою убуває прямо пропорційно падінню рейтингів Зеленського і "слуг народу". Багатьом з них незаконна атака на Медведчука коштуватиме волі після зміни влади, а тому обслуговувати інтереси збитого льотчика в кріслі президента стає просто небезпечно.

Не так давно суд відмовився ставити заставу в мільярд гривень Віктору Медведчуку по одній з кримінальних справ. А прокурори, від яких вимагають знову надіти на Медведчука електронний браслет, ніяк не подадуть до суду це прохання, оскільки ні сторона звинувачення, ні судді не бажають йти проти закону. Відчувши кров Зеленського, підняли голову і розвідники, яких ця влада змішала з землею. Саботаж вказівок Зеленського йде по всіх фронтах держапарату. Цього слід було очікувати. Нахабна і нелюдська політика Зеленського-Єрмака призвела до того, що пружина опору починає розтискуватися, і врешті-решт трісне Зе по лобі.

Чиновники розуміють - сам Зеленський може втекти з країни після втрати влади, а ось бігти співробітникам СБУ і прокурорам буде нікуди – ні в ЄС, ні в Росії їх не чекають. А в тюрму сідати бажання у них немає.

Це спочатку вони браво фальсифікували справи, отримуючи бариші від влади. Але коли виявилося, що рейтинги президента вже наближаються до 20%, влада тріщить по всіх фронтах, і не факт, що вона переживе цю зиму, вони задумалися. Задумалися над тим, що їх чекає після відходу Зеленського.

При цьому адвокати Медведчука методично збирають всі факти порушення закону і подають позови. Після зміни влади ці позови будуть розглянуті, а винні покарані. Та й самі справи проти опозиції розсипаються. Вони порожні. До того ж, незабаром вони будуть розглядатися в ЄСПЛ, який виправдає Медведчука, і на цьому тлі наші прокурори будуть виглядати клоунами, яким буде зовсім не весело.

Наприклад, перешкоджання діяльності народного депутата є серйозним злочином. Медведчук точно виграє суд за цим позовом. І декому доведеться відповідати.

Дивлячись на цю перспективу, прокурори і слідчі будуть просто затягувати виконання доручень Банкової. Адже вони розуміють, що жадібні і жадібні політики їх використовують як гарматне м'ясо.

Ярослав Бондаренко

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках stopcenzura.org

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.