Новини » Політика Читать эту новость на русском

Василь Німченко: Влада переслідує опозицію і Медведчука через марнославство Зеленського

Німченко  Василь  Іванович
Німченко Василь Іванович

Народний депутат України, член Політичної партії "Опозиційна платформа – За життя"

Президент України Володимир Зеленський Страна.ua

Виступ народного депутата України від фракції ОПЗЖ Василя Німченка з трибуни Верховної Ради

Хочу почати з виступу Генерального прокурора. Ми ж сьогодні говоримо про порушення правопорядку, про порушення державними органами, в тому числі правоохоронними, таких дій і законів, що підривають національну безпеку.

Давайте подивимося, що сказав Генеральний прокурор 13 жовтня 2021 року, коли він сказав, що на сьогоднішній день для досудового розслідування у кримінальній справі щодо лідера нашої політичної сили Віктора Володимировича Медведчука досліджується більше 10 тисяч записів телефонних розмов. Шановні люди, ви можете собі уявити, переведіть, кожна плівка три години, помножте на 10 тисяч. Це означає 2014, 2015 рік безперервно працювали підслуховувачі, стукачі. За вказівкою кого? І ми про це говоримо, що це не наша держава, ми претендуємо бути правовою державою, і в цьому проблема.

Треба відверто визнати на сьогоднішній день, що Генеральний прокурор, на жаль, як мантру повторює слова, що звинувачують діяльність нашої політичної сили, діяльність наших лідерів, спрямовані, перш за все, на припинення військового протистояння на недопущення діяльності радикально-національних рухів і забезпечення соціального захисту громадян. Хіба це не наша була ідеологія? Хіба це не наша була ідея, в тому числі лідера Віктора Володимировича Медведчука, щодо того, щоб зменшити матеріальний прес на наших людей. І виходить, що це марнославство, у мене інших підстав немає, з подачі президента. Який при цьому може заявити, що Медведчук - ворог народу. Хто дав таке право?

Василь Німченко

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках stopcenzura.org

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.