Віктор Медведчук: Влада продовжує знущатися над українцями, яким потрібно відпрацювати 35 років для отримання пенсії нижче 100 доларів

Віктор Медведчук
Віктор Медведчук

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат України 

112.ua

Оригінал - в Telegram-каналі Віктора Медведчука.

В Україні з 1 грудня "підніметься" прожитковий мінімум з 2294 грн до 2393 грн. У зв'язку з цим Пенсійний фонд підвищить і пенсії людям віком від 65 років зі стажем 35 (!) років для чоловіків і 30 років – для жінок. Мінімальна пенсія для цих пенсіонерів складе 2600 грн.

До влади виникає низка закономірних питань.

У рік рекордного зростання інфляції (навіть офіційний показник досяг 11%) прожитковий мінімум підвищується всього на 4%, тобто на 99 грн. Наскільки некомпетентними або цинічними потрібно бути, щоб приписувати собі таке "підвищення" як велику перемогу! Це не що інше, як насмішка і знущання над громадянами нашої країни! Нинішня влада не знайшла навіть ста гривень, щоб підтримати самих знедолених в такий складний період, в якому знаходиться зараз вся країна.

Тільки вдумайтеся: нині в Україні потрібно відпрацювати офіційно 35 років, справно платити всі податки і збори, а в підсумку отримати пенсію, яка навіть до 100 доларів не дотягує.

Прекрасні перспективи, безумовно.

Не дивно, що маючи такий приклад перед очима, молодь і люди середнього віку масово виїжджають з країни.

Не дивно і те, що в багатьох випадках вони їдуть не просто на заробітки, а назавжди.

Віктор Медведчук

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках stopcenzura.org

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.