Новини » Політика Читать эту новость на русском

Зеленський через "Укрнафту" зробить Коломойського олігархом №1 в Україні

Легітимний
Легітимний

Telegram-канал про політику

Замість реальної боротьби з впливом олігархів на політику Зеленський грає роль слухняного виконавця команд олігарха Коломойського в ослабленні його конкурентів РИА Новости

Оригінал - в Telegram-каналі "Легітимний".

У ОП нова проблема wish list (список бажань) Коломойського, поданий ще до виборів Зеленському під загрозою зриву. В кінці листопада Коломойський повинен отримати те, в чому йому відмовили всі від Кучми до Порошенка, а саме – 75% всіх нафтових промислів країни.

Перед цим він розраховує отримати від Зеленського спірний газ Укрнафти. Схему реалізували через госпсуд Києва, який скасував рішення Стокгольмського арбітражу проти Коломойського.

Також вирішили віддавати газом, а не грошима як вимагав раніше Коломойський. Тому що сьогодні газ коштує в 30 разів дорожче, ніж початкова вимога олігарха. Загальна сума підгону олігарху тільки на газу може скласти - до 250 млрд грн. Це в 12 разів більше, ніж кредит МВФ.

Кейс Укрнафти зробить Коломойського олігархом номер один не тільки за впливом, але і по грошах.

Стало відомо, що НАБУ відкрило справу за цим фактом. Кейс все одно реалізують, тому що Коломойський поспішає через суди в США і Великої Британії по Приватбанку, які можуть заблокувати цю схему. Зеленський особисто доручив Венедіктовій заблокувати слідство.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках stopcenzura.org

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.