Зеленський ділить українців на "своїх" і "чужих". А Медведчук - об'єднує країну

Володимир Шамін
Володимир Шамін

Політтехнолог

112ua.tv

Президент Володимир Зеленський з кожним днем все виразніше демонструє, що для нього є "своя країна" і "не своя", "свої українці" і "чужі". "Його" українці живуть сито, багато і щасливо. Для них немає такого поняття, як війна, голод, холод, злидні і повна безпросвітність. "Його" українці - це "зелені кнопочки" в парламенті, чиновники в Кабміні і в Офісі президента, та ще мабуть пара-трійка олігархів, які незважаючи на всі кризи і пандемії продовжують очолювати рейтинги найбагатших українців. А решта країни - це ті, про кого Зеленський не думає. Єдиний, хто піклується - це лідер опозиції Віктор Медведчук. 

Якщо порівняти фото "Слуг народу" до обрання їх народними депутатами, з нинішніми, то стає видно, що цей різношерстний натовп колишніх КВК-щиків, фотографів і домогосподарок змужнів, стали одягатися дорого і зі смаком, часом хвалячись то брендовими речами, то аксесуарами за десятки тисяч доларів. Та веселих публікацій з заправною шаурмою щось народ вже давно не спостерігає. Навпаки, нардепів раз у раз ловлять на люксових курортах, в дорогих ресторанах і клубах. А вони, обговорюючи чергові "зашквари" один одного, весело регочать в кулуарах парламенту. Ось це та Україна, для якої прагне Зеленський. Ось це його українці. 

А та країна, для якої працює Медведчук - вона зовсім інша. У цій країні українці продовжують мріяти про мирне небо над Донбасом. У цій країні пенсіонери змушені голодувати, щоб хоч якось оплатити стрімко зростаючі рахунки за комунальні послуги. Саме в такій Україні, яку давно перестав бачити Зеленський і до тисячі наших співгромадян роками чекають, коли ж їх звільнять з полону ОРДЛО.

І тільки Медведчук продовжує боротися за інтереси простих українців. Саме він домовився про 25% знижку на газ. І ми б зараз платили всього лише 175 доларів за тисячу кубометрів. Але це виявилося не потрібним Зеленському. Саме лідер опозиції сприяв звільненню сотень українців, які були в катівнях ОРДЛО і робив все для порятунку ще чотирьох українок. Але Зеленському це теж виявилося не потрібним, адже це "не його" люди. 

Саме Медведчук розробив і презентував такий план по досягненню миру на Донбасі, який би точно став найбільш ефективним для припинення конфлікту, адже його схвалили і в Парижі, і в Берліні, і в Москві. Але це теж виявилося непотрібним Зеленському, адже там "його українців" немає. 

І саме лідер опозиції пропонує найбільш ефективні, правильні і прагматичні кроки по виходу з важкої економічної кризи. Але і це Зеленському теж не потрібно, адже "його українці" живуть щасливо, багато і ситно. 

І найгірше те, що якщо ми самі не схаменемося і не змінимо те, що відбувається в країні, то так і продовжимо жити по той бік "України Зеленського". А його українці будуть продовжувати процвітати.

Володимир Шамін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках stopcenzura.org

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.