Зеленський як президент помер. Вищий пост в країні повинен зайняти Медведчук, який витягне Україну з болота

Поліна Райтенко
Поліна Райтенко

Журналістка

Володимир Зеленський та Віктор Медведчук

З відкритих джерел

Оригінал - на сайті I.UA.

Сьогодні українці активно обговорюють висловлювання Гордона про те, що Зеленський як президент для нього помер. Це проблема Гордона, що він тільки зараз зрозумів всю брехливу сутністю цієї влади. А ось мільйони українців зрозуміли це вже давно. За Зеленського проголосували 73% виборців, а сьогодні соцопитування дають йому трохи більше 20%. Людей протвережують високі ціни і тарифи, падіння економіки і скорочення робочих місць, корупція і непрофесіоналізм в найвищих кабінетах. Чимало українців зрозуміли, що краще підтримати Медведчука і ОПЗЖ, які навіть в опозиції зробили набагато більше корисного, ніж Зеленський і його команда. Тому так, Зеленський помер як президент, тільки це сталося не сьогодні і не вчора. Ще в 2019 році стало зрозуміло, що ми маємо справу з другим Порошенком. І той же Медведчук не посоромився зізнатися, що підтримував Зе, але швидко побачив його сутність і тому пішов в опозицію. Медведчук не годувався з рук Зеленського і не танцював під його дудку. Він просто робив те, що потрібно було Україні. За це був відправлений під незаконні санкції і домашній арешт.

Але це добре, що Гордон, Комаровський і іже з ними "прозрівають". Разом з ними прозріють і багато пересічних прихильників Зеленського. Півроку тому вони раділи закриттю телеканалів, хоча їм говорили юристи, що це незаконно і неправильно. Сьогодні Гордон каже, що Зе знищив свободу слова в Україні. Це правда. Як і правда те, що Зеленський знищив економіку, зробив українців біднішими, розбазарив українську землю, зруйнував промисловість, погіршив ситуацію на Донбасі, зламав через коліно силовий блок, очолив корупцію в Україні.

Звичайно, такий президент не може очолювати країну. Людина, яка може витягнути Україну з цього болота, сьогодні сидить під домашнім арештом. У Медведчука є мирний план по Донбасу, програма відновлення економіки, бачення, як налагодити відносини з сусідами і вибудувати багатовекторну зовнішню політику з вигодою для України. Зрештою, у нього є команда професіоналів, які знають, як керувати країною. Це дуже важливо, особливо після розброду і хитання імені Зеленського.

Ось чому мільйони українців голосуватимуть за Медведчука. Так вони голосують за мир і процвітання України.

Поліна Райтенко

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках stopcenzura.org

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.