Новини » Політика Читать эту новость на русском

Зеленський поводиться, як тюремник, не роблячи нічого для звільнення українців з ОРДЛО, в тому числі чотирьох українок, про яких домовився Медведчук

Олена Броницька
Олена Броницька

Політолог

Фото з відкритих джерел

Про це пише Олена Броницька на своїй сторінці в Facebook.

Мирне небо над Донбасом і звільнення всіх українців з полону ОРДЛО. Такими були одні з головних пунктів передвиборчої кампанії кандидата в президенти Володимира Зеленського. Минуло два роки з моменту його обрання, а на Донбасі продовжують стріляти і тисячі українців безуспішно чекають, коли ж опиняться на волі. У тому числі чекають і чотири українки - Наталія Стеценко, Світлана Довгаль, Наталія Савченко та Катерина Котенко.

Троє з них перебувають у в'язниці близько 2 років, ще одна - п'ять. Вони могли б бути на волі зі своїми рідними ще в січні нинішнього року. Але президент Зеленський зі своєю командою вирішили по іншому. Адже про їх звільнення домовилися не вони, а лідер опозиції Віктор Медведчук. Усвідомивши, що медаль за їх звільнення Зеленському ніяк не вдасться собі начепити, він вирішив, що їх звільняти і зовсім не треба. Нехай, виходячи з його логіки, вмирають у в'язницях.

@buryatia5

##Алжир ##Гулаг

♬ оригинальный звук - user8506844207080

І я не згущую фарби. Адже у жінок є серйозні проблеми зі здоров'ям, і без належного лікування, ризик летального результату досить великий. Але що президенту до життя чотирьох своїх співгромадянок, якщо непереборна жага покарати Медведчука, стала ідеєю-фікс Банкової?

Карати, на думку Зеленського, лідера опозиції можна за те, що його діяльність за ці роки була набагато результативніше Банкової і всіх "слуг". Простими словами - переслідування через банальну заздрість. Адже лідер опозиції розробив і презентував план з мирного повернення Донбасу, який був прийнятий на високому рівні країнами нормандської четвірки. Він за час конфлікту на Донбасі посприяв звільненню сотень полонених українців. І це тільки те, що стосується, безпосередньо, Сходу країни.

В цей же час Зеленський, замість того, щоб діяти, як істинний лідер своєї нації, який піклується про кожного українця, і об'єднати свої зусилля з Медведчуком, навпаки, поводиться як тюремник. Адже що йому варто було погодитися на звільнення чотирьох жінок? Та нічого, крім загальної поваги і визнання його, як справжнього глави держави.

Поки ще не стало занадто пізно, і жінки ще живі, я закликаю Зеленського одуматися і дати можливість лідеру опозиції забрати їх з в'язниць ОРДЛО. Адже їхня смерть буде на руках президента. Як і відповідальність за тих українців, які могли б вже бути зі своїми сім'ями, але продовжують перебувати в неволі через особисті амбіції нашого президента. І я впевнений, що Зеленському цього люди не пробачать.

Олена Броницька

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках stopcenzura.org

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.