Новини » Політика Читать эту новость на русском

Зеленський в пам'яті українців залишиться президентом війни, смерті і голоду, а Медведчук - політиком миру, що стоїть на захисті інтересів нації

Володимир Шамін
Володимир Шамін

Політтехнолог

Володимир Зеленський та Віктор Медведчук

З відкритих джерел

Кожна історична епоха знаменується великими політиками. Це глави держав, політичні чи громадські діячі, які змінили свою країну, на краще чи гірше. Яким же в пам'яті українців залишиться Зеленський? Я впевнений, що однозначно, залишиться президентом війни, смерті і голоду. А ще нескінченної і цинічної брехні в очі всім тим, хто щиро повірив у нього. І тільки один політик зможе увійти в історію, як людина миру, що стоїть на захисті інтересів нації - це Віктор Медведчук.

Напевно, так гостро помилки Зеленського не сприймалися, якби за нього не проголосувало дві третини країни. І все тому, що він, як майстерний актор, зіграв на найкращих почуттях своїх співгромадян, які знудилися по мирному небу над головою, стабільності, процвітання і впевненості в завтрашньому дні.

Натомість що ми бачимо через два роки президентства колишнього кварталівця? Тотальне зубожіння нації, що опинилася один на один із загрозою голодної смерті в холодних неопалюваних будинках. Про мир на Донбасі можна забути, провідні країни сміються над відчайдушними потугами "зеленої команди" врятувати своє обличчя через скандал з "вагнергейтом". А чергові нулі в платіжках і на цінниках в магазинах вже викликають тільки тихий відчай і ненависть до того, хто з посмішкою обіцяв абсолютно протилежне. 

Лідер ситуації Віктор Медведчук - єдиний, хто, разом зі своєю командою, намагався всі ці роки відозвати до голосу розуму Банкової. Спочатку, розуміючи недосвідченість нової команди, він, як мудрий політик, намагався по-доброму радити Зеленському, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації. Однак зіткнувшись зі страшним апломбом нового глави держави, спробував зробити все для того, щоб допомогти українцям. І йому багато чого вдалося. 

Медведчук домовився про 25% знижку на газ, завдяки якій ми сьогодні платили б всього 175 доларів за газ. Лідер опозиції, бачачи, в який глухий кут заводять дилетантство команди Зеленського щодо вирішення питання Донбасу, розробив і презентував план по досягненню миру на сході нашої країни, який із захопленням прийняли провідні європейські країни і Москва. Саме Медведчук, незважаючи на всі ризики, продовжував домагатися звільнення українців, що нудяться за гратами в ОРДЛО. І завдяки його зусиллям, чотири українки могли б бути вдома, з рідними, ще в січні цього року. Однак заздрість до досягнень опозиціонера з боку Зеленського призвела до того, що жінки, які гостро потребують медичної допомоги, продовжують безуспішно сподіватися на звільнення. 

І однозначно, такої хвилі коронавірусу, яка зараз викошує цілі покоління українців, можна було б уникнути, якби влада прислухалася до пропозиції Медведчука, який заздалегідь подбав не тільки про першочергові поставки вакцини для країни, а й про отримання технологій з її виробництва. Тільки уявіть, скільки б людей були б живі і здорові, якби нам вдалося попередити те, що відбувається в країні зараз!

Саме тому, я впевнений, Медведчук назавжди залишиться в пам'яті простих українців великим політиком миру, що захищає інтереси свого народу. А Зеленському дуже пощастить, якщо його просто викреслять з підручників історії, як ганьбу і помилку, яку допустила нація, привівши його в крісло президента. В іншому випадку покоління будуть згадувати про нього, як про президента війни, голоду і смерті.  

Володимир Шамін

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках stopcenzura.org

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.