Кабінет міністрів вніс зміни до правил проведення ЗНО

Фото з відкритих джерел

Порядок визначає основні засади підготовки та проведення ЗНО з метою забезпечення права осіб на рівний доступ до освіти

Кабінет міністрів ухвалив зміни до порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки.

"Внесення змін до порядку дозволить актуалізувати цей документ, увідповіднити його до нових реалій проведення іспиту, зокрема й в умовах карантину із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО. Також визначено механізм залучення представників закладів до проведення тестування та інших випробувань із використанням організаційно-технологічних процесів ЗНО", - йдеться у повідомленні.

Порядок визначає основні засади підготовки та проведення ЗНО з метою забезпечення права осіб на рівний доступ до освіти та/або контролю відповідності результатів навчання державним вимогам.

Новини за темою: Наступного року випускники зможуть безкоштовно скласти ЗНО з 5 предметів, - УЦОЯО

Раніше повідомлялося, що Міністерство освіти і науки затвердило календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Реєстрація для участі у ЗНО триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. До 29 квітня 2022 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.