На Закарпатті відкриють перший кабінет анонімної COVID-вакцинації

Women's Health

Там вакцинуватимуть людей, які раніше купили фейковий сертифікат, або тих, хто з якихось причин не хоче розголошувати інформацію

На Закарпатті вперше в Україні запровадять анонімну вакцинацію для осіб, які раніше отримали фальшивий сертифікат про щеплення, а тепер хочуть вакцинуватися, а також для людей, які з релігійних чи сімейних причин не хочуть розголошувати дану інформацію. Про це повідомляє Zaxid.net.

Як зазначається, кабінет анонімної вакцинації працюватиме в Ужгороді цілодобово на вулиці Східній, 4/1 (медичний центр Prevention Hospital).

"Анонімно зробити щеплення може будь-хто з мешканців Закарпаття, який з певних причин не хоче, щоби його дані про вакцинацію вносили до системи. Так само ми надаємо можливість усім, хто придбав фальшивий сертифікат про вакцинацію або має діючий сертифікат, але фактично не отримав щеплення, прийти і зробити вакцинацію анонімно. Це можна буде зробити під будь-яким псевдонімом, який людина вкаже при візиті до медичного центру", — розповів місцевий лікар-інфекціоніст.

Для такої процедури будуть доступні всі вакцини, які є в наявності в Україні. Пацієнти підписуватимуть згоду на щеплення перед процедурою, щоб потім мати хоч якісь дані для проведення другого щеплення.

Відомо, що в Закарпатській області фіксують найнижчий рівень вакцинації населення і водночас високий показник купівлі фейкових довідок — правоохоронці вже виявили чотири тисячі підробок.

Новини за темою: Шмигаль пояснив, як нараховуватимуть тисячу гривень вакцинованим українцям

Раніше повідомлялося, що в Україні наразі не розглядається питання закриття продуктових магазинів для невакцинованих від коронавірусу.