Саакашвілі перевели в реанімацію тюремної лікарні

Міхеїл Саакашвілі Facebook/Міхеіла Саакашвілі

Він знаходиться у свідомості, його стан - стабільний

Колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі перевели в реанімацію тюремної лікарні. Він знаходиться у свідомості, його стан - стабільний. Про це повідомляє "Новини Грузія" з посилання на лікаря-реаніматолога.

"Він (Міхеіл Саакашвілі, - ред.) лежить в реанімації, і там чергує реаніматолог", - розповіла вона.

За її словами, втрата свідомості у експрезидента була короткостроковою, але при цьому у нього підскочив тиск і погіршилися глікемічні показники. Після реанімаційних дій стан Саакашвілі стабільний, він знаходиться у свідомості і контактує з оточуючими.

Новини за темою: Денісова повідомила, що до Саакашвілі не пускають його особистого лікаря

Нагадаємо, 1 жовтня грузинський екс-президент Міхеїл Саакашвілі написав на своїй сторінці у Facebook, що через вісім років повернувся на батьківщину. Проте вже ввечері прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив, що Саакашвілі в Грузії затримано правоохоронцями і доправлено до пенітенціарної установи. Там політик оголосив голодування і відмовився переривати його попри погіршення здоров'я.

Пізніше стало відомо, що консиліум грузинських лікарів рекомендував госпіталізувати заарештованого. Мін'юст Грузії неодноразово пропонував для цього тюремну лікарню. Сам Саакашвілі та його адвокати категорично проти цього.

9 листопада екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив, що його побили під час переведення з Руставської в'язниці до тюремнуої лікарні в Глдані.

14 листопада в Грузії дев'ять опозиційних членів парламенту почали голодування. Воно триватиме доти, доки екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі не переведуть до цивільної клініки.