Ще одна область покинула "жовту" зону: В МОЗ оновили COVID-статистику

Фото з відкритих джерел

У "червоній" зоні наразі перебувають 19 регіонів, у "помаранчевій" - 4

В Україні скоротилась жовта зона адаптивного карантину, в помаранчеву перейшла Чернівецька область. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

Як зазначається, у червоній зоні наразі перебувають 19 регіонів: Київ, Херсонська, Одеська, Запорізька, Донецька, Дніпропетровська, Сумська, Миколаївська, Рівненська, Житомирська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Хмельницька, Чернігівська, Львівська, Волинська, Черкаська та Вінницька області.

Водночас, найближчим часом Луганська та Львівська області можуть з неї вийти.

Також сьогодні розширилась помаранчева зона. Наразі в ній чотири області: Полтавська, Харківська, Закарпатська та Чернівецька.

При цьому, скоротилася жовта зона. На сьогодні в ній перебувають Тернопільська та Кіровоградська області.

МОЗ

Новини за темою: Ляшко пояснив, чому смертність від коронавірусу в Україні може зростати навіть після стабілізації ситуації

Нагадаємо, що раніше в Україні у двох областях, які перебували у червоній зоні карантину, повністю стабілізувалась ситуація з COVID-19.

Зокрема у двох областях повністю стабілізувались показники – йшлося про Львівську та Луганську області.

А за минулу добу в Україні зафіксували 14 325 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 1183, медпрацівників – 287).

Так, госпіталізовано 4077 осіб із підтвердженими та підозрілими випадками, летальних випадків – 595, одужало – 29044 особи.