У Львові з наступного тижня послаблюють карантинні обмеження: Що змінеться

Львівська міська рада

Зокрема, за парти повернуться учні 5-11 класів

У Львові з 22 листопада послаблюються карантинні обмеження. Зокрема, за парти повернуться учні 5-11 класів, а також відкриються заклади культури та гуртки. Відповідне рішення ухвалила комісія з питань ТЕБ ​​та НС, заявив мер міста Андрій Садовий у своєму Telegram.
 
За його словами, рішення про відновлення очного навчання для 5-11 класів було ухвалено після консультації з медиками. Навчання відновиться у тих закладах, де працівники або мають дві дози вакцинації, або негативні результати тестування на COVID-19, або одужали від хвороби.
 
"Статистика дитячих захворювань і госпіталізацій пішла на спад. Поки що рано говорити, що ми виходимо із цієї хвилі захворювання COVID-19", - зазначив Садовий.
 
Також очільник міста додав, що Львів поки не виходить із "червоної" зони карантину, тому всі масові заходи можна проводити виключно за повної вакцинації організаторів і учасників.
 
 
Раніше повідомлялося, що у Львівській області з 22 листопада користуватися громадським транспортом зможуть мешканці з COVID-сертифікатами чи негативним результатом ПЛР-тесту.