Уряд розширив перелік медикаментів, які застосовуються для лікування COVID-19

Фото з відкритих джерел

Це дозволить оперативно взаємодіяти та вести перемовини зі світовими виробниками щодо поставки лікарських засобів із високою ефективністю

Кабінет міністрів України розширив перелік медикаментів для лікування коронавірусної хвороби COVID-19. Про це в Telegram повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Як зазначається, це дозволить оперативно взаємодіяти та вести перемовини зі світовими виробниками щодо поставки лікарських засобів із високою ефективністю, та які перебувають на фінальних стадіях досліджень.

Відомо, що коли препарати виходять на ринок, виробники як правило вже мають домовленості на поставки ліків до інших країн, що зумовлює певний дефіцит.

"Ми націлені на те, щоб наші громадяни були серед найперших, хто матиме доступ до інноваційних та ефективних лікарських засобів", - наголосив Шмигаль.

Новини за темою: Захворіли понад 1 100 дітей: статистика від МОЗ на 24 листопада

Нагадаємо, що раніше в Україні почалися клінічні випробування таблеток Pfizer і Merck від коронавірусу. У дослідженнях взяли участь ті, хто контактує з хворими на COVID-19.

А Європейське агентство лікарських засобів схвалило застосування таблеток від коронавірусу виробництва компанії Merck. Тепер агентство почало вивчати таблетки, виготовлені Pfizer.

Зараз ЕМА вивчає дані про застосування препарату "Паксловід", розробленого компанією Pfizer.

.