Новини » Політика Читать эту новость на русском

Глава Верховної Ради підписав закон про спрощення отримання адмінпослуг

Верховна Рада України / Twitter

Згідно з ним, людина отримує право знати про всі рішення, які орган влади планує приймати щодо неї

Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук підписав закон України "Про адміністративну процедуру", який передбачає спрощення отримання громадянами та бізнесом адмінпослуг. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Підписав документ із 22-річною історією - закон України "Про адміністративну процедуру". Його цінність полягає в тому, що кожен українець матиме однакові права під час взаємодії з державою, без зайвої бюрократії, на основі стандартів ЄС", - заявив Стефанчук.

За словами голови ВР, закон передбачає, що людина отримує право знати про всі рішення, які орган влади планує приймати щодо неї, а також давати свої усні чи письмові пояснення. При цьому влада мотивуватиме свої рішення та повною мірою роз'яснюватиме людям, як ці рішення можна оскаржити.

"Вважаю, що це - важливий крок назустріч громадянам, крок назустріч сервісній державі, крок назустріч ЄС", - зазначив спікер.

Повідомлялося, що 16 листопада ВРУ ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект №3475 "Про адміністративну процедуру".

Новини за темою: Президент невідкладно підписав закон про деолігархізацію

Нагадаємо, 5 листопада спікер парламенту Руслан Стефанчук підписав законопроект № 5599 (про олігархів).