"Не можна карати за думку": Що українці думають про владу, яка переслідує Медведчука

РБК

Президент Володимир Зеленський з кожним днем все виразніше демонструє, що для нього є "своя країна" і "не своя", "свої українці"і " чужі". Нещодавно з фракції "Слуга народу" виключили народних депутатів, які підтримали екс-спікера ВР Дмитра Разумкова, який був не згоден з діями нинішньої влади. А вже понад півроку влада переслідує голову політради "Опозиційної платформи - За життя", народного депутата Віктора Медведчука.

Що думають про це українці? Ми вирішили запитати про це у них безпосередньо.

"Не мають права відібрати мандат", - стверджує ужгородець про наміри влади карати таким чином неугодних.

"Трохи грубувато, навіть якщо вони (слуги-ред.) не були згодні з усім, що робив Разумков, але стали на його захист", – вважає інший чоловік з Ужгорода.

"У них своя думка у кожного, я так думаю, що вони вирішили це свідомо, значить їх там багатьох щось не влаштовує",-зазначила мешканка Ужгорода.

Будуть йти, але те, що вони йдуть – до одного місця. Їх просто повністю треба прибирати", - заявив ужгородчанин.

"Кожен має право [на думку], тим більше зараз багато, хто йде від Зеленського, так що це несправедливо, я вважаю", – сказала киянка.

"Не можна карати людей за свою думку", - підкреслила мешканка Лисичанська.

"У будь-якому випадку на одному цапі-відбувайлі можна показати, що буде з іншими. Ось і все. Просто показати, що влада вона має владу", - стверджує одесит.