Вадим Рабінович розкрив чергову аферу влади: Біженці допоможуть "освоїти" мільйони?

Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Українська влада придумала чергову аферу, головними дійовими особами в якій будуть біженці, що знаходяться на кордоні Польщі та Білорусі.

Про це заявив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович в ефірі програми "Ток-шоу №1 з Василем Головановим "на телеканалі" Україна 24".

Політик зауважив, що особисто він не знає жодного мігранта, жодного біженця, який готовий добровільно приїхати саме в Україну. "Ну не бачив я таких, тому вважаю, що їх планують до нас просто-напросто завозити. Мігранти ж розуміють, що краще втекти хоч куди-небудь аби не жити в Україні...", - зауважив народний депутат.

Вадим Рабінович звернув увагу, що міграційна криза відбувається не на українському кордоні, тому заяви української влади дають привід думати про чергову аферу, яку вони придумали.

"Жоден мігрант, жоден біженець в Україну не проривається! Всі сутички відбуваються на кордоні Польщі та Білорусі, і то ні в Білорусь, ні в Польщу люди не збираються – вони в Німеччину хочуть!.. Тому є привід думати, що українська влада задумала чергову аферу, і полягає вона в тому, щоб під приводом посилення наших кордонів "освоїти" сотні мільйонів, а як саме вони збираються їх витрачати – невідомо", – звернув увагу співголова партії "Опозиційна платформа – За життя".

Опозиційний політик упевнений "зелені" підуть на все, щоб утриматися при владі. Разом з тим його вкрай обурює те, що влада не вважає за потрібне розмовляти і ділитися своїми планами з українцями.

"Вдумайтеся: про плани нашої влади завезти сюди біженців українцям проговорився європейський комісар, а наша влада і слова не сказала про долю своєї країни! Європа, давши нам 1,2 млрд дол., збирається завести в Україну безмірну кількість сирійців і афганців. Та на це жодна країна в світі, крім України, не погодилася! А нашій "зеленій" владі все одно, що буде з країною, з народом – вона рабські схиляє голову перед європейськими чиновниками", – обурився політик.

Разом з тим Вадим Рабінович запевнив, що він, як співголова другої за величиною фракції в парламенті – ОПЗЖ - "не дозволить владі привести в Україну іноземців і вбити свій власний народ!".