Новини » Світ Читать эту новость на русском

Саакашвілі припиняє голодування: Його доставили у військовий госпіталь

Міхеіл Саакашвілі

REUTERS

У медустанові фахівці мають розписати протокол відновлення після голодування

Колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі перевезли до військового госпіталю в Горі внаслідок погіршення самопочуття. Він планує припинити голодування, повідомляє "Грузия Online".

"Саакашвілі згоден на переведення в госпіталь у Горі, і припинить голодування після розміщення в госпіталі", - заявив адвокат політика Ніка Гварамія.

Він також додав, що адвокати, члени консиліуму й незалежні медичні експерти також вирушать до військового госпіталю, аби переконатися у тому, що там працюють висококваліфіковані лікарі.

"Зрозуміло, ми думаємо, що там, напевно, є й висококваліфіковані лікарі, але для нас важливо точно знати, і ми зможемо дізнатися це від фахівців, що там все протікає нормально, і протокол відновлення після голодування має бути розписаний фахівцями, і мають бути щоденні звіти", - наголосив Гварамія.

Новини за темою: Стан здоров'я Саакашвілі: У Політика виявили ураження мозку

Нагадаємо, експрезидента Грузії Міхеіла Саакашвілі переведено в реанімацію тюремної лікарні після того, як він знепритомнів під час зустрічі з адвокатами та був винесений з кімнати для побачень на ношах.

Раніше незалежна група лікарів, яка діє під егідою уповноваженого з прав людини в Грузії, заявила, що колишній президент країни Міхеіл Саакашвілі у критичному стані і його необхідно терміново перевести з тюремної лікарні в цивільну клініку.