Новини » Світ Читать эту новость на русском

Ситуація на польсько-білоруському кордоні: Прикордонник дістав поранення голови

Фото з відкритих джерел

Агресивно налаштовані мігранти кидали в офіцерів і солдатів каміння та шматки дерева

Мігранти знову агресивно атакували польський кордон, постраждав прикордонник. Про це повідомляє polsatnews.pl.

"На ділянках, які охороняються прикордонниками в Дубіче Черкевне та в Мельнику, групи агресивно налаштованих іноземців атакували кордон. Зловмисники кидали в офіцерів і солдатів каміння та шматки дерева. Один із військовиків дістав поранення голови. Йому надали медичну допомогу", - йдеться у повідомленні.

До того ж цієї ночі шестеро осіб на понтоні намагалися перепливти Буг, щоб потрапити з Білорусі на польський берег. Цьому завадили польські прикордонники.

За останню добу було зафіксовано 267 спроб незаконного перетину польського кордону. 44 іноземцям винесено рішення про виїзд із території Польщі.
Від початку року прикордонники зафіксували понад 35 тис. спроби нелегального перетину польсько-білоруського кордону, з яких понад 6 тис. у листопаді, майже 17,3 тис. - у жовтні, майже 7,7 тис. - у вересні та понад 3,5 тис. - у серпні.

Новини за темою: До Польщі через кордон з Білоруссю силою прорвалися 50 мігрантів

Нагадаємо, 8 листопада на польсько-білоруському кордоні було помічено велику кількість мігрантів. Тому польський уряд відрядив на кордони велику кількість військовиків.

Щодня мігранти атакують польський кордон, проте прорватися їм не вдається.

Нещодавно білоруський режим забрав мігрантів із деяких прикордонних територій і розмістив їх у логістичному центрі. Там створюється справжнє містечко нелегалів.

Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак повідомив про нову тактику переправлення мігрантів через польський кордон, яку почали застосовувати білоруські силовики. Вона полягає в тому, що більш дрібні групи людей намагаються перетнути кордон у багатьох місцях.

Польський уряд зазначає, що криза на кордоні скоро не закінчиться, оскільки очікують ще біженців з Афганістану.