Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Польщі вбачають зменшення потоку мігрантів до Білорусі

Матеуш Моравецький

EPA-EFE

За його словами, на це вплинули скоординовані дії країн

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що потік мігрантів у Білорусі значно зменшився, ніж під час піку, який був місяць тому. Про це повідомляє PAP.

"Переговори з іракським прем'єр-міністром, з прем'єр-міністром автономних регіонів в Курдистані і з партнерами в Туреччині і на Близькому Сході, а також надійні і співпраця з такими країнами, як Узбекистан, означає, що сьогодні потік нових мігрантів в Білорусь сьогодні набагато менше, ніж на піку потоку мігрантів, тобто близько місяця або двох-трьох тижнів тому", - заявив він.

За його словами, це перший важливий крок до розрядки міграційної кризи, який викликала Білорусь.

"Це політична криза, в якій людей використовують контрабандисти, мафії, в у співпраці з режимом Олександра Лукашенка, щоб створити елемент тиску на ЄС і бути елементом дезінтеграції блоку і елементом хаосу, який, на думку Лукашенка, буде найкраще буде найкращим чином служити його цілям", - додав прем'єр Польщі.

Новини за темою: Велика група агресивних мігрантів намагалася прорвати білорусько-польський кордон: Відео

Раніше повідомлялося, що у Польщі 20 листопада зафіксували спробу силового прориву межа групою мігрантів у складі близько 100 осіб в районі населеного пункту Черемха.